Wyjątkowe położenie w Bawarii


Wyjątkowe położenie całorocznie czynnego pola Via Claudia Camping Lechbruck am See obiecuje rozmaite przyjemności urlopu między jeziorami, górami i kulturą.

Na samym południu Bawarii, w przedalpejskiej krainie Allgäu, bezpośrednio przy Via Claudia Augusta, jedynej rzymskiej drodze cezarskiej przez Alpy, obszerny teren w płaskich tarasach ciągnie się malowicznie wzdłuż brzegu szmaragdowego jeziora Lechsee.

Drugie mniejsze jezioro kąpielowe należące do posesji, ciepłe borowinowe Baderwäldlesee, znajduje się w odległości kilku minut piechotą.

W powabnej okolicy przez cały rok, nawet zimą, przedstawiają się najciekawsze cele wycieczek:

Zamki królewskie bajkowego króla Ludwika, Neuschwanstein i Hohenschwangau oraz należący do Światowego Dziecictwa Kultury Wieskirche w Steingaden są osiągalne w kilka minut jazdy samochodem. 

Rozległa sieć tras rowerowych i pieszych oraz w zimie przygotowane trasy na biegi narciarskie, zaczynają się w terenie powyżej.  

Przyroda, kultura, wypoczynek, wielorakie możliwości uprawiania sportu oraz uciechy kulinarne – Via Claudia Camping w Lechbruck am See każdemu gwarantuje, że wyjdzie na swoje! 


Camping am Seeufer

Camping am Seeufer


    © 2013 Via Claudia Camping    Kontakt      Seitenübersicht      Impressum